قوانین کلی و شرایط استفاده از هاست رایگان

تمامی کاربران و استفاده کنندگان از خدمات هاست رایگان پارسه اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای هاست رایگان پارسه، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این سایت به سایرین با اختلال مواجه شود. هاست رایگان پارسه حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یك از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد.


رعایت کپی رایت:

سرویس هایی که توسط هاست رایگان پارسه ارائه می شوند فقط جهت راه اندازی سایت با محتوا و به طور کامل شامل قوانین کپی رایت می باشند. بنابراین رعایت کلیه قوانین کپی رایت و حق انتشار در هاست رایگان پارسه چه برای موارد داخل و چه موارد خارج از کشور الزامی می باشد.

دلائل مختلفی برای مسدود شدن و حذف اکانت کاربران وجود دارد. عمده ترین دلایل عبارتند از :

- عدم دریافت بازدید به مدت طولانی ( موجب مسدود شدن دامنه یا حذف می گردد )

- ارسال ایمیل گروهی و اسپم های تبلیغاتی ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- عدم تنظیم دی ان اس و یا از کارافتادگی دامنه پس از ایجاد هاست به مدت طولانی ( موجب حذف دامنه می گردد )

- سیستم های ارسال هرزنامه ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- استفاده از اسکریپت های نال شده یا کرک شده مانند ویبولتن ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- راه اندازی سایت هایی که از لحاظ محتوا با قوانین کشور ایران مغایرت دارند فقط درصورت استفاده از ساب دامنه هاست رایگان پارسه ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد ) 

- ایجاد سایت های فیشینگ ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- ایجاد سایت های ارسال اس ام اس رایگان ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- ایجاد سایت های پروکسی ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- استفاده از اسکریپت های چت و بازی آنلاین و هرنوع اسکریپت اشغال کننده منابع سرور ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد ) 

- استفاده از راپید لیچر و اسکریپت های اشغال کننده فضای هاست ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد ) 

- نصب هر گونه اسکریپ که باعث بالا رفتن لود سرور شود ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

- استفاده از نام دامنه / زیر دامنه هایی که عبارت هایی نظیر yahoo, paypal, bank, gmail و ... در آن ها وجود داشته باشد ( موجب حذف دامنه می گردد ).

- ارسال شکایت از محتوای دامنه توسط افراد زیاد فقط درصورت استفاده از ساب دامنه هاست رایگان پارسه ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد ) 

- ارسال درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی مبنی بر تخلف سایت فقط درصورت استفاده از ساب دامنه هاست رایگان پارسه ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد ) 

فعال شدن سایت مسدود شده:
فعال نمودن سایت های مسدود شده در بار اول با دریافت تعهد از کاربر و با ذکر دلیل به صورت رایگان فعال می شود. و در مراتب بعدی با دریافت مبلغ 2000 تومان از کاربر فعال می گردد.

توجه: اکانت هایی که به دلیل ارسال شکایت توسط افراد و سایت های فیشینگ و سایت های مغایر با قوانین ایران تنها درصورتی فعال می شوند که محتوای سایت خود را ویرایش کنند. همچنین دامنه هایی که به دلیل درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی به ما گزارش می شود تنها با مجوز آن نهاد فعال می شوند و هاست رایگان پارسه هیچگونه مسئولیتی ندارد (فقط درصورت استفاده اکانت هاست از ساب دامنه هاست رایگان پارسه) 

فعال شدن سایت حذف شده:

دامنه هایی که به دلیل عدم بازدید یا عدم تنظیم دی ان اس و یا از کارافتادگی دامنه پس از ایجاد هاست به مدت طولانی حذف شده اند به صورت رایگان پس از ثبت درخواست فعالسازی توسط کاربر مجددا راه اندازی می شوند

توجه: اکانت هایی که به دلیل نام زیر دامنه های غیر مجاز حذف شده اند غیرقابل راه اندازی می باشند. (فقط درصورت استفاده اکانت هاست از ساب دامنه هاست رایگان پارسه)

ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (كه به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینكه این عمل ظرفیت سرور را پر می كند یا در سرویس دهی به کاربران هاست رایگان پارسه اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای این سایت قرار دارند، ممنوع است. سایت متخلفین از این بند بلافاصله مسدود خواهد شد. هاست رایگان پارسه این حق را برای خود محفوظ می دارد كه به صلاح‌دید خود در مورد اینكه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می كند، تصمیم گیری نماید.

برنامه های اجرایی:

هر نوع برنامه ای كه خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور یا سلامت شبكه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. هاست رایگان پارسه برنامه های اجرایی را كه با سایتهایی كه توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

استفاده غیر قانونی:

سرورها و خدمات میزبانی وب هاست رایگان پارسه فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، كه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه كه مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی:

استفاده از سرویسها یا تجهیزات هاست رایگان پارسه برای ایجاد یا ارسال ویروسها، كرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات هكری ممنوع است.

مسئولیت کاربران:

کاربران هاست رایگان پارسه مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر کاربران هاست رایگان پارسه را محترم بشمارند. هاست رایگان پارسه این حق را برای خود محفوظ می دارد كه خدمات ارائه شده به کاربرانی كه از خدمات هاست رایگان پارسه به گونه ای استفاده می كنند كه تأثیر مخربی بر دیگر کاربرانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید.

اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود:

تخلف یک کاربر از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. هاست رایگان پارسه تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد. هنگامی كه هاست رایگان پارسه از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا كند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد. در طی این بررسی، هاست رایگان پارسه به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امكان دسترسی کاربر را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، هاست رایگان پارسه بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس میزبانی وب یك کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته یك عمل مجرمانه باشد، هاست رایگان پارسه بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.

اعمال تغییرات در سرویسها:

هاست رایگان پارسه این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. هاست رایگان پارسه می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات:

کاربران هاست رایگان پارسه منحصراً و كاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و هاست رایگان پارسه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

حق مالکیت معنوی هاست رایگان پارسه:

کاربران نمی توانند بدون موافقت كتبی هاست رایگان پارسه، تمام یا بخشی از متونی را كه بر روی وب سایت هاست رایگان پارسه قرار دارد كپی نموده، تكثیر كرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شكل دیگر به كار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالكیت معنوی آن برای این سایت ثبت شده است، بدون مجوز كتبی هاست رایگان پارسه استفاده كنند.

موارد فورس ماژور:

هاست رایگان پارسه هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینكه هاست رایگان پارسه تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمی باشد و شما به هنگام ثبت نام در هاست رایگان پارسه و یا سفارش سرویس این تعهد را میدهید كه ادعایی در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی هاست رایگان پارسه تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

رفع مسئولیت:

سایت هاست رایگان پارسه یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که در سایت هاست رایگان پارسه ارائه می شوند توسط ByetHost انگلستان انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط ByetHost تامین می شود و هاست رایگان پارسه تنها دسترسی محدود به این سرویس ها دارد و تنها واسطه ای میان شما و ByetHost است. 

هاست رایگان پارسه یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران هاست رایگان پارسه موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود.

هاست رایگان پارسه در قبال محتوای سایت های ایجاد شده توسط کاربران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  • best free host, buy host, domain, 100 free domain, free domain, free cpanel, domain name, هاستینگ ارزان, هاست و دامنه ارزان, وب هاست رایگان, دامنه رایگان, cloud hosting, domain free, domain registration, free webhosting, register domain, host free, iran, free hosting, internet hosting, hosting, هاست و دامین ارزان, پردیس هاست, free, freehost, free domain registration, email hosting, free website hosting, خرید دامنه ارزان, linux hosting, radio hosting, free web hosting services, domain رایگان, free vps hosting, free asp hosting, register free domain, free windows hosting, free web hosting php, خرید هاست دانلود, free cpanel web hosting, free hosting php, free website, free hosting cpanel, free web hosts, phpهاست, sms soft, free web site, free domain name, free host, free hosting and domain, hosting domain, host web, freehosting, free web hosting service, free site hosting, ابیت هاست, free web hosting, free domain name registration, get free domain, free domain and hosting, domain register, host رایگان, domain reseller, hosting reseller, host, پویا هاست, domain name registration, free web host, free web domain, free hosting sites, hosting free, free cpanel hosting, reseller web hosting, joomla hosting, free php hosting, free sms send, free host php, سایت هاست رایگان, سیستم ارسال sms, میزبان وب, هاست سرویس, هاست رایگان cpanel, هاست رایگان خارجی, نرم افزار ارسال sms, هاست جومیلا, هاست رایگان ایرانی, هاست رایگان سایت, میهن هاست, هاست لينوكس, هاست ایران, نرم افزار sms, هاست دامین رایگان, هاست با قابلیت بالا, هاست لینوکس ارزان, طلا هاست, هاست ارزان لینوکس, هاست پرسرعت رایگان, مهر هاست, مروا هاست, هاست رایگان و دامین رایگان, هاست بینهایت رایگان, هاست جوملا, هاست با امنیت بالا, سیستم ارسال پیامک, هاست و دامین, هاست 600 گیگ رایگان, نرم افزار پیام کوتاه, میزبانی وب لینوکس, نرم افزار پیامک, فرستادن اس ام اس, نرم افزارارسال اس ام اس, هاست حرفه ای رایگان, سیستم پیام کوتاه, هاست رایگان ir, هاست cpanel, هاست برای اسکریپ, وب هاستينگ, هاست لینوکس رایگان, هاست رایگان, هاست لینوکس, نمایندگی هاست لینوکس, قالب هاستینگ, نرم افزار اس ام اس, ميزباني وب, فروش دامین, نمایندگی ثبت دامنه, هاست با امکانات بالا ی رایگان, هاست چت روم رایگان, فروش هاست, هاست ارزان, هاست کاران, هاست دانلود ارزان, نمایندگی هاست, میزبانی وب, هاست 50 گیگ رایگان, فروش هاست دانلود, مشهد هاست, هاست دانلود, ضامن هاست
  • 2 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

قوانین کلی سایت

استفاده از خدمات ParseDev.iR به منزله قبول قوانین ParseDev.iR میباشد. توافقنامه و تغییرات ۱-...

قوانین هاست های خریداری شده

قوانین سرویس های حرفه ای ۱- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب به عنوان هاست دانلود استفاده نماید،...

قوانین ثبت دامین ملی

خرید از پارسه دو مستلزم ثبت نام در سایت می باشد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد سیستم میشود...