قوانین ثبت دامین ملی

خرید از پارسه دو مستلزم ثبت نام در سایت می باشد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد سیستم میشود برای شرکت ما معتبر می باشد و در صورت ناقص بودن به کاربر اطلاع داده خواهد شد که اطلاعات را کامل نماید که جهت سهولت برقراری تماس در مواقع اضطراری باشد. از این رو هر کاربری که در پرتال شرکت ثبت نام می نماید و خرید میکند به عنوان صاحب امتیاز دامین محسوب میشود و پارسه دو ملزم به پاسخگویی به ایشان می باشد ولاغیر.

دامینهای ملّی که در پارسه دو ثبت میشود , دارای کنترل پانل شخصی نمیباشد, مگر در مواردی که کاربر پس از خرید از سایت ما , در پرتال سازمان فیزیک نظری و مطالعات ریاضی پژوهشهای بنیادی یا همان نیک دات آی آر نیک هندل داشته باشد و دامین خود را در نیک هندل اضافه کند و نیک هندل ما که هست : " as4856-irnic " را به عنوان رابط مالی انتخاب کرده باشد ما میتوانیم برای کاربر هزینه را پرداخت کنیم.

درصورتی که دامین یک کاربر پس از مدت انقضاء تمدید نشود و در دوره حذف قرار گیرد و پس از تصمیم مجدد بر ثبت دامین قبل از حذف کامل علاوه بر پرداخت هزینه یک ساله , یک هزینه جریمه به میزان یک سال نیز می بایست پرداخت نماید.

برای تمدید دامین مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامین نسبت به تمدید دامین اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامین منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد نمیباشد.

مسئولیت انتخاب نام دامین با مشتریست و پس از ثبت دامین به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامین موجود ندارد.

  • دامنه ملی, خرید دامنه ای ار, خرید دامنه ملی, خرید دامنه, خرید دامنه ارزان, خرید ارزان دامنه, خرید دامنه ir, خرید دامنه رایگان, قیمت دامنه, تمدید دامنه, buy domain, buy ir domain, buy .ir domain, مدیریت دامنه ir
  • 0 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

قوانین کلی سایت

استفاده از خدمات ParseDev.iR به منزله قبول قوانین ParseDev.iR میباشد. توافقنامه و تغییرات ۱-...

قوانین هاست های خریداری شده

قوانین سرویس های حرفه ای ۱- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب به عنوان هاست دانلود استفاده نماید،...

قوانین کلی و شرایط استفاده از هاست رایگان

تمامی کاربران و استفاده کنندگان از خدمات هاست رایگان پارسه اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت...