هاست رایگان
یکی از اهداف بلند مدت و همیشگی سایت هاست رایگان پارسه اشاعه فرهنگ و شعار ” هر ایرانی یک سایت ” می باشد .که در این زمینه اقدام به ارایه هاست رایگان برای افرادی که به تازگی به جمع وبمستران پیوسته اند کرده و امید است تا این افراد با استفاده صحیح هر چه سریعتر به دور از هزینه های مختلف و به طور کاملا رایگان در این زمینه پیشرفت کنند. هاست رایگان پارسه در اقدامی جدید اقدام به ارایه سرویس جدید هاست رایگان خود نموده که هم کیفیت بالاتری نسبت به قبل به کاربران خود ارایه دهد و هم امکانات بیشتر و به روز تری . نمایی از کنترل پنل جدید در پایین صفحه قرار داده شده است .

حداکثر آپتایم سرور

شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ بسیار متنوع هستند و هر روز نیز بر تعداد آنها اضافه میشود. بنابراین به دلیل فضای رقابتی شدید در حوزه هاستینگ ، هر یک از این شرکت ها تلاش میکند تا برای جلب نظر افرادی که به دنبال راه اندازی وب سایت خود هستند، شرایط بهتری را ایجاد نمایند. پس برای اینکه بتواند در این فضای رقابتی نسبت به رقبای خود پیشی بگیرد، باید با توجه به نیازها و بودجه هر فرد ، پلن متفاوتی را ارائه دهد. در این میان برای تهیه هاست فاکتورهای بسیاری را باید مدنظر قرار داد. یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب بهترین شرکت خدمات هاستینگ ، آپتایم سرور است.

با اعتماد به ما با نیازهای کسب و کار شما، ما قول می دهیم که 99.9٪ زمان آماده سازی هر سرویسی که ارائه می دهیم، خارج از هر تعمیر و نگهداری استاندارد ای که ما ممکن است ارائه دهیم.

تحویل داده در سراسر جهان

خدمات ما توسط صدها سرور و مراکز داده در سراسر جهان طراحی شده است، بنابراین شما می توانید راحت باشید با دانستن اینکه مشتریان می توانند از هر کجا به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، ما ابزارهای نظارت را برای تجزیه و تحلیل کارشناسان ارائه می دهیم - ترافیک وب سایت یک گام مهم در بهبود کارایی و محبوبیت سایت شما است، همچنین می توانید از بازدیدکنندگان از زمان خود بازدید کنید. ، و چقدر طول می کشند. تعهد ما به یک بازار جهانی به ثبت نام دامنه گسترش می یابد، همانطور که ما محبوب ترین TLD ها را برای ثبت نام ارائه می دهیم.

تعهد ما به پشتیبانی از کاربر است و می توانیم با پشتیبانی بهتر شما را در انجام هدف راه اندازی سایت پویا کمک کنیم.

امنیت بالا

ما به صورت 24 ساعته با تکنولوژی پیشرفته در امنیت اکانت های میزبانی وب شما مشغول کار هستیم. تمام خدمات ما با امنیت بالا در اختیار شما قرار می گیرد. اما هر چند برای امنیت بالا نیازمند سطح دانش کاربران می باشیم لذا نیاز امنیت بالا در اکانت لازمه دقت کاربران در موارد امنیتی را می طلبد.

طیف گسترده ای از ابزارهای امنیتی در دسترس شماست ، از جمله گواهینامه های SSL ، سرویس کلودفلر و انتخاب نسخه PHP

سطح محصول خود را انتخاب کنید!